Загальні задачі з курсу Політекономія
Рішення:
Щорічна норма відрахувань=700*10%=70 млн. грн. Повна амортизація відбудеться через 700/70=10 років
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82
Схожі підручники
- Продажи и управление продажами Учеб. пособие для вузов (часть 3) (онлайн)
- Шоколад (онлайн)
- Самостiйна робота з курсу - Системи промислових технологій в галузях економіки
- СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНЕ РАЙОНУВАННЯ УКРАЇНИ
- Методичні вказівки до виконання практичного заняття на тему «Транспортна задача»
- Методичні вказівки до виконання практичного заняття на тему «Дробово-лінійне програмування»
