РОЗРАХУНКОВІ РОБОТИ З КУРСУ «ЕКОЛОГІЯ»
Сума податків за забруднення атмосферного повітря
Використовуючи дані ставок податку за викиди в атмосферне повітря (табл.1), визначаємо податки за забруднення атмосферного повітря полютантами ):
Пвс (H2S)= 0,12т · 3924грн./т = 470,88 грн.;
Пвс (CS2) =6,7т · 2550грн./т = 17085, грн.;
Пвс (Мn)= 0,156т · 9664грн./т = 1507,584, грн.;
Пвс (стирол)= 7,8т · 8916грн./т = 69544,8, грн.
Знаходимо суму податків за забруднення атмосферного повітря:
ΣПвс =470,88 грн.+17085 грн.+1507,584 грн.+69544,8 грн. = 88608,264, грн.
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
Схожі підручники
- Фактори сталого розвитку
- Фінансова діяльність суб'єктів підприємництва. Навчальний посібник (частина 1)
- Загальні питання з курсу «Теорія ймовірності та Математичної статистики»№1
- ВИГОТОВЛЕННЯ НЕМЕТАЛЕВИХ МІНЕРАЛЬНИХ ВИРОБІВ БУДІВЕЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА
- Естетика . Підручник (частин 1)
- методичка з курсу Гроші і кредит
