МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до проведення розрахункових робіт з курсу «Екологія»
Сума платежів за розміщення відходів
Загальна маса твердих відходів становить 12 тонн:
Мт.в.(1-го класу)=6,т; Мт.в.(2-го класу)=6,т.
Використовуючи значення ставок податків за відходи в залежності від класу небезпечності (табл. 3) та значення коригувальних коефіцієнтів (табл.4 і 5), знаходимо суму податків за розміщення відходів:
ΣПрв= Прв1+ Прв2.
Прв1= 6т · 700грн./т · 3 ·1 = 4200, грн.
Прв2= 6т · 25,5грн./т · 3 ·1 = 153, грн.
Отже, ΣПрв= 4200 + 153 = 4353, грн.
Висновок:
Загальна величина екологічних податків становить:
ΣПвс + ∑Пс + ΣПрв =88608,264 грн.+ 13514,39 грн.+ 4353, грн.= 106475,65 грн.
12 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
Схожі підручники
- САМОСТІЙНІ РОБОТИ З КУРСУ «ЕКОЛОГІЯ»
- Банківська Система терміни
- Белая книга (частина 6) (онлайн)
- Методичні вказівки до виконання практичного заняття на тему «Графічний метод розв’язку задач НЛП» Розв’язати графічним методом задачу НЛП
- Задачі з курсу ЕММ
- ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ ДІЯЛЬНОСТІ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ
