Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studb20/public_html/index.php on line 4
 Література - Соціальна педагогіка (частина 3) - Studbook

Соціальна педагогіка (частина 3)

Література

 

1.         Постанова Кабінету Міністрів України від 25.07.02 р. № 1062 « Про затвердження Порядку проведення конкурсу проектів про-грам, розроблених громадськими організаціями, стосовно дітей, молоді, жінок та сім'ї».

2.         Наказ Державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 04.02.02 р. № 10 «Про затвердження Положення про Держав-ний центр соціальних служб для молоді».

3.         Наказ Державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 04.02.02.р. № 13 «Про затвердження Критеріїв ефективності ді-яльності Державного, республіканського (АР Крим), обласних, Київського та Севастопольського міських, районних, районних у містах, сільських і селищних центрів служб для молоді».

Наказ державного комітету України у справах сім'ї та молоді від 04.09.02 р. № 709 «Про затвердження соціальних стандартів і нор-мативів здійснення соціальної роботи з дітьми, молоддю та різни-ми категоріями сімей центрами соціальних служб для молоді».Розділ 8. Технологічний аспектсоціально-педагогічної роботи

 

 

42