Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studb20/public_html/index.php on line 4
 4. Форми інвестування (стисло) - Курс Інвестування (стисло) - Studbook
Главная->Інвестування->Содержание->4. Форми інвестування (стисло)

Курс Інвестування (стисло)

4. Форми інвестування (стисло)

Інв-ня капіталу може здій-ся не лише у грош-й формі, а й у формах рух. і нерух. майна, різних фін. інструментів, немат. активів, тож І. пов’язують з придбанням нових машин, будинків, трансп. засобів, а також з буд-вом доріг, мостів та інших інженерних споруд, витратами на освіту, наук. досл-ня та підготовку кадрів (І. в “люд. капітал”, які на сучасному розвитку економіки набувають зростаючого значення, адже рез-том людської дія-ті виступає все інше).

Законом У. «Про режим іноз. інв-ня» визначено і осн. форми інв-ня (безпосередньо іноз.) у вигляді: часткової участі у під-вах, що створюються спільно з укр. юр. і фіз. особами, або придбання частки діючих під-в; створення під-в, що повністю належать іноз. інвесторам, філій та інших відокремлених підрозділів іноз. юр. осіб або придбання у власність діючих під-в повністю; придбання не забороненого законами У. нерух. чи рух. майна шляхом прямого одержання майна та майн. комплексів або у вигляді акцій, облігацій та інших ЦП; придбання самостійно чи за участю укр. юр. або фізичних осіб прав на корис-ня землею та викор-ня прир. ресурсів на території У.; придбання інших майн. прав; госп. дія-ті на основі угод про розподіл прод-ї та ін. формах, які не заборонені законами У.

 

 

5