Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studb20/public_html/index.php on line 4
 33. Звіт про прибутки та збитки (стисло) - Курс Інвестування (стисло) - Studbook
Главная->Інвестування->Содержание->33. Звіт про прибутки та збитки (стисло)

Курс Інвестування (стисло)

33. Звіт про прибутки та збитки (стисло)

Звіт про прибутки та збитки відображає операційну дія-ть під-ва (процес ви-ва та збуту прод-ї або послуг) за певні періоди часу (місяць, квартал, рік). Зі звіту інвестор може визначити прибутковість під-ва, що реалізує проект. Також використовується для розрахунку ряду податків. Метою складання звіту про фін. рез-ти є надання користувачам повної, правдивої та неупередженої інф-ції про доходи, витрати, прибутки і збитки від дія-ті під-ва за звітний період. Складання звіту про фін. рез-ти має на меті визначити величини П або збитків під-ва від основної дія-ті. Він показує еф-ність дія-ті під-ва та дає інформацію про фактори, що вплинули на рез-ти дія-ті за певний період. За доп. звіту можна здійснити ув’язку дох-ів та витрат за звітний період і показати різницю між ними як чистий дохід під-ва.

Отже, звіт про фін. рез-ти – звіт під-ва, що містить відомості про фін. рез-ти (прибутки, збитки) від усіх видів господарських операцій, а також про викор-ня П, платежі до бюджету та інші відомості.

 

 

34