Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studb20/public_html/index.php on line 4
 14. Стратегія портфельного інвестування (стисло) - Курс Інвестування (стисло) - Studbook
Главная->Інвестування->Содержание->14. Стратегія портфельного інвестування (стисло)

Курс Інвестування (стисло)

14. Стратегія портфельного інвестування (стисло)

Прагнучи отримати високі доходи, інвестори найчастіше формують керований портфель ЦП, яким вони управляють відповідно до своїх інвестиц. намірів. Стратегія упр-ня портфелем ЦП — це пошук параметрів та обмежень інвестиц. рішень стосовно всієї інвест. політики (пріоритети, базові параметри). Тактика — безпосереднє визначення обсягів і-й у конкретний вид ЦП, ребалансування портфеля.

Моніторинг: аналіз стану ринку ЦП. Спрямований на вибір фін. інструментів для інв-ня. Активна стратегія упр-ня передбачає постійне ретельне відстеження і своєчасне придбання фін. інструментів, що відповідають інвестиц. цілям портфеля, а також швидку зміну складу фін. інструментів у портфелі у разі невідповідності інвестиц. цілям. Пасивна стратегія (модель) упр-ня - це сукупність методів упр-ня, що виходять з уявлення про неможливість стаб. перевищення середньоринк. рівня дохід-ті фін. інструментів. Мета пасивного підходу — забезпечення дохід-ті диверсиф-го портфеля на рівні середньоринк. показників. Індексний метод. Індексний портфель — це портфель, що відповідає структурі обраного бірж. індексу (за ЦП). Метод форм-ня портфеля, пов’язаний з інв-ням у активи, про нееф-ність яких відомо заздалегідь. Обирають акції з найменшим співв-ням Р/Е («prise-earnings»). Метод «сходів» — рівномірний розподіл портфельних і-й між активами різної строковості. ЦП, за якими підійшов термін погашення, замінюють довготерм., які, своєю чергою, мірою наближення термінів погашення, стають середньотерм. та короткотерм. За доп. стратегії «штанти» поєднують короткотерм. і довго терм. підходи до інв-ня коштів у ЦП. За цією стратегією інвестор розміщує, з одного боку, переважну частину своїх коштів у короткотермінових високоліквідних ЦП (ліквідність), а з іншого — у довго терм. ЦП (доход).

 

 

17