Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studb20/public_html/index.php on line 4
 14.  Класифікація фінансових посередників. - Фінансовий Ринок остовні питання - Studbook
Главная->Фінанси->Содержание->14.  Класифікація фінансових посередників.

Фінансовий Ринок остовні питання

14.  Класифікація фінансових посередників.

Фінансові посередники — це частина фінансової системи, що виконує роль позичальників та висуває фінансові вимоги до кре¬диторів, приймає на себе фінансовий ризик.

Спеціалізовані - фінансові посередники, що займаються на ринку одним видом діяльності. До універсальних відносять фінансових посередників, що надають своїм клієнтам широкий спектр фінансових послуг і діють на розвинених фінансових ринках.

Безпосередні фінансові посередники: комерційні банки, торгівці цінними паперами, компанії з управління активами, інвестиційні фонди, довірчі товариства; фінансові посередники, які забезпечують формування інфраструктури фінансового ринку, тобто його функціонування.

Посередники на фондовому ринку - це емітенти та інвестори, їх професійні інтереси часто перебувають поза межами ринку цінних паперів, який для них є одним з елементів сфери фінансових послуг. Професійні торгівці - це організації головне їхнє завдання полягає в задоволенні потреб емітентів та інвесторів у виході на фондовий ринок.Організації, які спеціалізуються на наданні послуг усім учасникам фондового ринку-це фондові біржі та інші організатори торгівлі, клірингові та розрахункові організації, депозитарії та реєстратори тощо.

 

 

 

 

 

14