Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/studb20/public_html/index.php on line 4
 24. Яким чином оформляються результати інспектування банків? - Банківська Система основні теми - Studbook
Главная->Банківська система->Содержание->24. Яким чином оформляються результати інспектування банків?

Банківська Система основні теми

24. Яким чином оформляються результати інспектування банків?

За результатами комплексного інспектування банку на підставі довідок про перевірку окремих напрямів діяльності / операцій банку (в тому числі його філій та/або інших власних підрозділів, що перевірялися під час проведення комплексної перевірки банку) складається звіт про інспектування.

Звіт про інспектування має визначену форму, яка затверджується заступником Голови Національного банку, який згідно з розподілом функціональних обов’язків здійснює керівництво службою банківського нагляду Національного банку.

Звіт про інспектування складається у двох примірниках. Один примірник звіту залишається в Національному банку (територіальному управлінні Національного банку), другий – надається (надсилається спецзв’язком або нарочним) раді та правлінню банку разом із супровідним інформаційним листом, який має містити загальний висновок про результати проведеної інспекційної перевірки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25